YouTube

YouTube dla Web Apps

Internet plus wideo równa się YouTube

YouTube to serwis umożliwiający oglądanie i publikowanie wideo w Internecie. Trudno dziś sobie wyobrazić Internet bez wideo i bez YouTube.YouTube zapoczątkował rewolucję wideo w Internecie. Wraz ze wzrostem prędkości przesyłania danych, mogliśmy... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ogromna składnica filmików online
  • Możliwość zamieszczania filmików HD 1080p
  • Funkcje społecznościowe: kanały, subskrybcja
  • Możliwość przesyłania filmików bezpośrednio z komórki

Wady

  • Maksymalna długość filmiku to 15min.
  • Konieczność logowania się kontem Google

Niezbędny
10

YouTube to serwis umożliwiający oglądanie i publikowanie wideo w Internecie. Trudno dziś sobie wyobrazić Internet bez wideo i bez YouTube.

YouTube zapoczątkował rewolucję wideo w Internecie. Wraz ze wzrostem prędkości przesyłania danych, mogliśmy zobaczyć ruch na stronach internetowych nie tylko pod postacią animowanych gifów. Dziś bez YouTube trudno wyobrazić sobie internetowy krajobraz.

Z YouTube najczęściej korzystamy oglądając jeden lub dwa filmiki, teledyski lub najnowszy odcinek ulubionego podcastu. To jednak czubek góry lodowej. YouTube to serwis społecznościowy. Każdy filmik możemy ocenić, dodać do ulubionych lub podzielić się nim na Facebook lub innych serwisach społecznościowych. Wiele osób prywatnych, firmy lub zespoły muzyczne tworzą na YouTube swoje kanały, na których możemy znaleźć najnowsze klipy wideo ich produkcji.

Jeśli sami zapragniemy dodać filmik do YouTube musimy zmieścić się w limicie 2GB i 15 minut trwania filmiku. Do zalogowania się do YouTube potrzebujemy konta Google, tego samego, którego używamy przy otwieraniu poczty Gmail, Google Reader czy Kalendarza Google.

YouTube to najpopularniejszy serwis wideo na świecie. Ogromna ilość dostępnych treści sprawia, że każdy znajdzie tam ciekawe wideo, a może również zacznie je sam tworzyć.

Najczęściej pobierane Wideo na web-apps

YouTube

Wypróbuj

YouTube

Opinie użytkowników o YouTube

Sponsorowany×